Україна

Українські вищі навчальні заклади переведуть на дистанційне навчання

В Україні вищі навчальні заклади переведуть на дистанційне навчання через поширення коронавірусу. Про це у Facebook повідомив голова комітету парламенту з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький, пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

“Тимчасово переводимо ВНЗ на дистанційне навчання. Це рішення повністю підтримує керівництво навчальних закладів”, – написав він.

Радуцький додав, що у вишах вже є кілька спалахів коронавірусу серед співробітників і студентів, а також летальні випадки.

“Минулого тижня помер декан географічного факультету КНУ ім. Т. Шевченка”, – додав він.

Раніше повідомлялося, що в Україні осінні канікули у школах можуть розпочатися до 15 жовтня через ситуацію із захворюваністю коронавірусом.

Нагадаємо, що в Україні протягом останньої доби виявили 4 768 нових випадків Covid-19. Всього з початку пандемії в країні на Covid-19 захворіли 261 034 людини, 113 507 (+937) – одужали, 4972 (+85) – померли.

Відзначимо, що кілька діб поспіль у світі фіксували понад 350 тис. випадків захворювання на коронавірус: 9 жовтня – майже 356 тис., 8 жовтня – понад 358 тис.

Очолюють список країн із найбільшим добовим приростом випадків Індія, США і Бразилія. У Франції також значно зросла кількість нових хворих: ще 8 жовтня було 20 тис., а наступного дня – вже 26 тис. осіб, рекордний приріст також фіксують у Росії – майже 13 тис. осіб за добу.

Україна в цьому антирейтингу займає 10-е місце як за кількістю нових випадків захворювання, так і за кількістю летальних випадків.

Back to top button