Україна

Українські військові випробували в Карпатах модернізований літак Іл-76МД

Після успішно проведених випробувань літак отримав усі необхідні документи, які дозволяють виконувати польоти відповідно до вимог ІСАО

ЗСУ провели чергові випробування літака Іл-76МД у Карпатах у районі Говерли. Випробували систему запобігання зіткнення літака із земною поверхнею.

Про це повідомляє 1NEWS.

“Відстань між горою та літаком – критично мала. Маневр потрібно здійснити за лічені секунди. Тож, окрім електроніки, велику роль під час таких польотів відіграє і професіоналізм екіпажу. За результатами перевірки, всі системи літака працювали штатно без зауважень”, – зазначив начальник управління головного інженера авіації Командування Повітряних Сил ЗСУ генерал-майора Петра Скоренького.

Район Говерли для випробування обрали вперше. До 2014-го ці польоти відбувалися в Криму у ще складніших умовах – різкий перехід від рівня моря до гірської місцевості. Але у Карпатах метеоумови більш мінливі та нестабільні.

Дообладнанням літака новітніми системами займався Миколаївський авіаремонтний завод. Після успішно проведених випробувань літак отримав усі необхідні документи, які дозволяють виконувати польоти відповідно до вимог ІСАО. Враховуючи потреби в літаках Іл-76МД, які виконують завдання в інтересах держави, Командування Повітряних Сил і в подальшому планує їх удосконалювати новітніми системами.

Джерело: АрміяINFORM

Останні новини

Back to top button