Україна

Українські школи почнуть ширше використовувати технології дистанційного навчання

В.о. міністра освіти і науки України Любомира Мандзій розповіла, що з вересня в школах будуть ширше використовувати технології дистанційного навчання. Про це пише 1NEWS, посилаючись на Gazeta.ua.

В індивідуальному порядку будуть засвоювати матеріал, який вивчали під час карантину, повідомила вона в програмі “Сніданок з 1+1”.

“Технології дистанційного навчання використовуватимуть в школі більше, і ми перейдемо до іншого формату навчання. Тобто будуть поєднуватися і класно-урочна система, і технології змішаного навчання. З вересня, думаю, вони будуть краще використовуватися в наших школах”, – сказала Мандзій.

До кінця червня в установи загальної та середньої освіти будуть направлені рекомендації для того, щоб вчителі могли планувати структуру наступного року.

“Буде так зване “коригуюче навчання”. Вчителі зможуть з’ясувати освоєння того матеріалу учнями, який припав на карантин. І тут буде індивідуальний підхід виключно для кожного класу і кожного вчителя”, – пояснила Мандзій.

У вищих навчальних закладах навчальний рік має завершитися в звичайні терміни. Сесію і випускні іспити при необхідності проведуть дистанційно, повідомила в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close