Україна

Українські пілоти виконують польоти на F-16 у Данії – Ігнат


Українські пілоти виконують польоти на F-16 у Данії - Ігнат

Підготовку проходять не лише пілоти, а й інші фахівці, наземний персонал, офіцери бойового управління й інженерно-авіаційної служби.

Речник Повітряних сил ЗСУ Юрія Ігнат повідомив, що у Данії українські пілоти вже проходять підготовку в повітрі з інструкторами на винищувачах F-16. Про це він сказав під час брифінгу 21 листопада.

“Перед цим були легкомоторні літаки натівського зразка, які допомагають легше перейти на F-16. Зараз це вже польоти з інструктором. Кожен день може збільшуватися число українських пілотів, які проходять підготовку і виконують завдання, які ставить перед ними інструктор”, – розповів Ігнат.

Він додав, що наступним етапом будуть самостійні польоти на літаках.

“І тоді вже відповідно польоти на бойове застосування для того, щоб навчатися воювати на цьому літаку”, – зазначив речник.

За словами Ігната, окрім пілотів, які навчаються в Данії, на F-16 також тренуються в США й у Великій Британії. Підготовку проходять не лише пілоти, а й інші фахівці, наземний персонал, офіцери бойового управління й інженерно-авіаційної служби.

Нагадаємо, при Міноборони України створено спеціальну структуру Офіс-61, яка буде займатися інтеграцією винищувачів F-16 у загальну систему Сил оборони нашої держави.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button