Україна

Українські перевізники заблокують кордон з Польщею


Українські перевізники заблокують кордон з Польщею

Акція протесту проти дії польських перевізників буде тривати доки українських перевізників не почнуть пускати з іншого боку кордону.

Українські перевізники заблокують пункт пропуску на кордоні з Польщею Ягодин – Дорогуськ. Акція почнеться у четвер, 15 лютого, о 9.00. Про це повідомила громадська організація Міжнародні автомобільні перевізники України.

“У звʼязку з блокадою та свавіллям польських фермерів на кордоні UA-PL. Українські міжнародні перевізники не можуть бути осторонь, бо вони є артеріями економіки. Тому ми вимагаємо рівних умов економічної співпраці”, – заявляє бізнес-об’єднання.

Українські перевізники анонсували мирну акцію протесту під назвою “Україна=Польща” у ПП “Ягодин – Дорогуськ”.

Як повідомив керівник громадської організації Перевізники західного регіону Віталій Коценко в інтерв’ю Суспільному, учасники акції не впускатимуть на територію України польських перевізників, які перетинатимуть ПП Ягодин – Дорогуськ.

“Вони будуть тут, із нами, стояти на своїх машинах, доки наші українські перевізники з їхнього боку не почнуть їхати. Адже вони на годину пропускають одне авто, і то не українського, а польського водія”, – зазначив він.

За словами Коценка, тривалість акції українських перевізників залежатиме від ситуації на польському кордоні.

Раніше повідомлялося, що польські фермери заблокують 20 лютого всі прикордонні переходи між Польщею та Україною та під’їзні шляхи до залізничних перевалочних станцій і морських портів. 

Нагадаємо, міністр сільського господарства Польщі Чеслав Секерський попросив від імені фермерів вибачення за висипане з вантажівок українське зерно. Водночас польський чиновник заявив, що фермерів нібито “можна зрозуміти”, а “реакція України була надмірною”. 

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button