Україна

Українські мобільні оператори зафіксували рекорд на зимові свята

В цілому клієнти Київстар, Vodafone і lifecell в святковий період використали 15 тисяч терабайт трафіку, що є абсолютним рекордом

Найбільші оператори стільникового зв’язку, що надають послуги на території України, вирішили розсекретити статистику активності користувачів в період зимових свят. Останні роки жителі країни в новорічний період частіше користуються інтернетом, аніж дзвінками або СМС. На цей раз ситуація не змінилася. Крім того, зимові свята стали рекордними для українських абонентів, – повідомляє 1NEWS.

В цілому клієнти Київстар, Vodafone і lifecell в святковий період використали 15 тисяч терабайт трафіку, що є абсолютним рекордом. Найчастіше жителі України вдавалися до послуг мобільного оператора Київстар. Так, всього за тиждень вони витратили понад 6 петабайт трафіку. До слова, за аналогічний період минулого року абоненти використовували набагато менше трафіку – 2,4 петабайта. При цьому практично половина абонентів вдавалася до послуг мереж четвертого покоління, що також відбулося вперше.

Якщо говорити про дзвінки, то загальне число значно скоротилося. Відзначається, що це пов’язано з активним використанням мережевого підключення. Абоненти трьох представлених операторів набагато частіше використовували інтернет, аніж дзвонили або писали СМС.

Джерело: ТопМоб

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close