Україна

Українські АЕС буде модернізувати Toshiba

Український державний Турбоатом і японська Toshiba Energy Systems & Solutions Corporation за сприяння державного Енергоатому підписали Меморандум про взаєморозуміння в сфері атомної енергетики, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу Енергоатому.

Документ був підписаний в офісі Енергоатому генеральним директором Турбоатому Віктором Субботіним і Горо Янасом, директором, віце-президентом Toshiba Energy Systems & Solutions Corporation.

Компанії домовилися про початок співпраці в напрямку впровадження проектів з модернізації турбінного устаткування машинних залів АЕС.

Віце-президент Toshiba зазначив, що підписаний документ – це “крок, який дає можливість внести внесок в підвищення потужності енергетичного обладнання, як для українських АЕС, так і для атомно-енергетичних об’єктів у третіх країнах”.

У свою чергу президент Енергоатома – компанії-оператора всіх українських АЕС – Юрій Недашковський зазначив, що співпраця Турбоатома і Toshiba сприятиме розвитку енергетичного машинобудування в Україні, а потім підвищить ефективність модернізації обладнання вітчизняних АЕС.

Нагадаємо, Японія закриє АЕС Фукусіма 2. TEPCO заявила, що зняття з експлуатації Фукусіми №2 обійдеться приблизно в 280 млрд ієн ($2,5 млрд), додатково приблизно 22 трлн ієн ($200 млрд) необхідно для поточного очищення Фукусіми №1.

 

 

 

 

Back to top button