Україна

Українська влада закликає бізнес погодитися на збільшення ЄСВ

Президент України Петро Порошенко закликав погодиться з розширенням бази оподаткування єдиним соціальним внеском (ЄСВ), інформує 1NEWS з посиланням на НВ.

Про це він сказав в ході зустрічі з представниками Європейської бізнес асоціації (ЄБА).

“Це крок, який ми повинні з усією відповідальністю підтримати. Нам необхідно піти назустріч. Тому що ми не можемо говорити про те, що в країні все добре, коли пенсії ростуть найменше”, – сказав він.

Нагадаємо, що 14 листопада Кабінет міністрів запропонував Верховній Раді розширити базу оподаткування ЄСВ в розмірі 22% з 15 мінімальних зарплат (55,8 тис. грн) до 25 (104,3 тис. грн) і ввести регресивну шкалу відрахувань цього податку.

Європейська Бізнес Асоціація негативно відреагувала на зміну “зарплатного” податку в Україні.

Пізніше Союз українських підприємців (СУП) виступив проти цієї ініціативи Кабінету. В СУП вважають, що розширення бази оподаткування ЄСВ може призвести до “тінізації” зарплат

Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) також не підтримує законопроект міністра соціальної політики Андрія Реви зі зміни підходів до нарахування ЄСВ.

 

 

 

Останні новини

2 Comments

  1. как же вам не стыдно, воры и живодеры украинского народа! На жизнь не хватает! Пусть все лохи платят налоги со своих скудных доходов, а вы, мерзость, боитесь заплатить налоги с ваших горбом нажитых миллиардов! Подавитесь ими!

  2. Давно вже маємо відмовитися від послуг бухгалтерії по стягненню податків із зарплати та нарахувань на заробітну платню. Людина має отримати всю сумму, яку було обумовлену з роботодавцем, а потім сама має сплатити всі податки та на свої соціальні потреби: пенсії, оплата за станом хвороби. Тоді людина буде знати скільки вона отримує заробітної плати фактично і має право запитати тих дармоїдів, куди вона сплачує свої членські внески, або вона сама буде відкладати на свій банківський рахунок кошти на старість та на лікування.

Back to top button