Україна

Українська спецслужба опублікувала фотографії найманців «Вагнера», які воювали на Донбасі

Служба безпеки України оприлюднила дані найманців, які брали участь у бойових діях проти сил АТО на Донбасі у складі приватної військової компанії «Вагнера», інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу відомства.

«Нам відомо про багатьох іноземців, які причетні до злочинів у складі цього терористичного угруповання. Це тільки початок», – зазначив голова СБУ Василь Грицак.

Він додав, що СБУ вдалось встановити дані про осіб, які з літа 2014 року перебували у ПВК «Вагнера» в Україні та з серпня 2015 року – у Сирії.

Зокрема, було встановлено особисті дані шістьох громадян Сербії. Як відомо, у цій країні з 2014 року передбачено кримінальну відповідальність за найманство.

Раніше на брифінгу голова Служби безпеки України Василь Грицак повідомив, що у лавах  незаконних  збройних формувань «ЛНР» з початку АТО воювали понад три сотні громадян Сербії.

Грицак розповів, що сербській стороні направили дані щодо бойовиків — громадян цієї країни. За його словами, більшість сербського підрозділу «ЛНР» дислокувалися в районі окупованого Алчевська.

«Ми маємо конкретні прізвища та адреси», — додав він.

 

 

 

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Реклама Novostimira
Close