Україна

Українська розвідка повідомила, коли Росія завершить перекидання військ

До кордонів України та у тимчасово окупований Крим вже перекинули 16 батальйонно-тактичних груп мотострілків, танкістів та десантників з Південного, Західного та Центрального військових округів Росії та "ВДВ РФ"

Росія вже перекинула до кордонів України та в анексований Крим 16 батальйонно-тактичних груп з мотострілецьких, танкових та повітряно-десантних підрозділів.

Перекидання та накопичення російських військових біля кордонів триватиме до кінця квітня, – йдеться у відповіді Головного управління розвідки Міноборони у відповідь на запит BBC News Україна, – інформує 1NEWS.

“Починаючи з 18 березня цього року силами та засобами української розвідки відмічаються масштабні заходи з переміщення російських військ з віддалених регіонів до суміжних з Україною районів. За наявною інформацією, перекидання визначених підрозділів має бути завершене до кінця квітня”, – йдеться у відповіді ГУР МО.

Там вказують, що до кордонів України та у тимчасово окупований Крим вже перекинули 16 батальйонно-тактичних груп мотострілків, танкістів та десантників з Південного, Західного та Центрального військових округів Росії та “ВДВ РФ”.

Залежно від роду військ, це може означати загальне зосередження 11-14 тис. російських військових (розрахунки BBC News Україна).

“Основними місцями збору обрали військові полігони “Погоново” (Воронезька область), “Клинці” (Брянська область), “Опук” та “Ангарський” (обидва – тимчасово окупована АР Крим)”, – додають у розвідці.

У ГУР Міноборони України також відзначають, що перекидання військ відбувається залізницею, при цьому росіяни намагаються приховати, які саме підрозділи вони переміщують.

Через це рух військ відбувається вночі, а тактичні знаки і номери на бронетехніці зафарбовують.

У розвідці також кажуть, що попри це, встановили всі російські частини і підрозділи, які вже прибули до кордонів України.

“Подібні переміщення воєнна розвідка України спостерігала в 2014-2015 роках. Через деякий час після цього почалася безпосередня агресія Російської Федерації проти нашої держави”, – додають в українській розвідці.

Останні новини

Back to top button