Україна

Українська промисловість прискорила своє падіння

Загалом у січні-березні цього року промвиробництво в Україні скоротилося у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 5,1%

Спад промислового виробництва у березні 2020 року проти аналогічного періоду минулого року прискорився до 7,7%, тоді як проти лютого цього року промвиробництво зросло на 3,6%.

Про це повідомляє 1NEWS.

При цьому, з коригуванням на ефект календарних днів падіння промвиробництва у березні проти аналогічного періоду минулого року становило 8,6%, а в порівнянні з лютим, з урахуванням сезонної корекції, падіння сягнуло 1,3%.

Загалом у січні-березні цього року промвиробництво в Україні скоротилося у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 5,1%, зокрема, у добувній промисловості та розробленні кар’єрів – на 4,3%, переробній – на 4,6%, постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 8,1%.

Додамо, дані наведені без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, міста Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях.

Джерело: УНН
Back to top button