Україна

Українська лохина з’явилася на полицях однієї з найбільших мереж супермаркетів в світі

Українська лохина ТМ BigBlue з’явилася на полицях однієї з найбільш вимогливих і великих мереж супермаркетів в світі – Lidl. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив засновник стартапу FreshBot Максим Кулик, пише 1NEWS, посилаючись на Главком.

Експерт підкреслив, для того щоб українська лохина потрапила до німецької міжнародної мережі супермаркетів, присутньої в більшості країн Євросоюзу, знадобилося понад 8 місяців роботи.
Успіху вдалося досягти завдяки системному підходу, дотримання холодного ланцюжка поставок, правильному підбору сортів і відповідальності за якість продукції виробника лохини.

«Наступний крок – це наш бренд на полиці і вхід в органік-рух мережі Lidl», – зазначив Максим Кулик.
Пізніше на сторінці BigBlue в Facebook з’явилася інформація, що українська ягода поставляється в Естонію і Фінляндію.

«Скандинавський ринок і ринок Великої Британії – наша головна мета на 2019 рік. Місію виконано», – йдеться в повідомленні компанії.

Тепер продукція BigBlue представлена в Великій Британії, Німеччині, Нідерландах, Ірландії, Естонії, Фінляндії, Україні.

«Сім країн в перший рік збору ягід. Наступний рік буде потужнішим», – додали в компанії.

Торгову марку BigBlue organic blueberry farm зареєстрував сільськогосподарський виробничий кооператив «Ягідки» (Київської обл.), який обробляє 55 га органічної лохини.

Tags

5 Comments

    1. І шо ? Неграм безплатно віддадуть ? Своє щось створи , а потім будеш заздрити.

    2. Ви або дура або не володієте ситуацією. А китайські товари в Дрездені. Що теж для негрів. Німці на відміну від вас дурнуватих приїжджих знають ціну грошам і практично ніколи не купують в дорогих магазинах. Дорогі для лохів приїжджих, а якісні продукти у них в усіх магазинах і не тільки для негрів. До речі в Германії негрів майже немає так що не брешіть. Багато турок, египтян, сирійців але не негрів.

    3. Германия – это страна “негров”. Половина граждан сидит на социале. Так что рынок “негров” просто необъятен!

Back to top button
Close