Україна

Українки віддають перевагу вітчизняній косметиці

Таким чином продажі вітчизняної продукції зросли у 2,6 рази

Подорожчання іноземних косметичних засобів, а також товарний патріотизм, що прокинувся в українцях, призвели до подвоєння продажів місцевих виробників косметики.

Про це повідомляє 1NEWS з посиланням на Новое время.

За даними Держкомстату та оцінками асоціації ” Парфумерія та косметика”, якщо в 2015-му частка місцевої продукції становила 7,6% від усіх внутрішніх продажів, то в 2017-му вже практично кожна п’ята одиниця косметичного товару на вітчизняному ринку мала ярлик “made in Ukraine”.

Таким чином продажі вітчизняної продукції зросли у 2,6 рази. Згідно зі статистикою, найбільш віддані споживачі українських кремів і помад живуть у Волинській і Хмельницькій областях: там вітчизняні засоби займають найбільшу частку серед загальних продажів сегменту — 38% і 34% відповідно.

Рідше всього вітчизняне купують споживачі в Вінницькій, Закарпатській, Тернопільській та Івано-Франківській областях. У кожній з них подібних “шанувальників свого” — близько 2%, повідомляє видання. Експерти пов’язують це з тим, що саме в ці регіони масово заходить постійно зростаючий нелегальний імпорт дешевої продукції з Польщі, Угорщини та Румунії.

Останні новини

Back to top button