Україна

Українцям пообіцяли доступну іпотеку з нового року

Уже наступного року ставки за іпотечними кредитами будуть знижені. Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник голови Офісу президента Олексій Гончарук, передає 1NEWS.

“Іпотека (кредитування) під 12-13% у гривні вже в наступному році? Неможливо? Я так не думаю!

Мав сьогодні дуже відверту і хорошу розмову з керівниками іноземних банків в Україні. Готуйте бізнес-плани, шановні підприємці”, – написав Гончарук.

На сьогодні номінальні річні ставки по іпотечних кредитах в українських банках становлять близько 20% річних без урахування комісій та інших додаткових платежів.

Всього ж в Україні, за оцінками експертів, не більше 10 банків працюють у сфері іпотечного кредитування, і вони ретельно підходять до підбору компанії забудовника, яка стане їхнім партнером, обираючи тільки надійних. Більшість іпотечних кредитів видаються в рамках програм співпраці банків з окремими забудовниками, наприклад, такі програми має ХК “Київміськбуд”.

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

One Comment

  1. Iпотека повинна бути в УКРАIНI 2- 3 % ! Все iнше обдирилiвка з лохотронами . Тому як на нерухомiсть так i на авто тiльки 2 – 3 % , так як в ЕС ! Крапка !

Back to top button
Close