Україна

Українці скорочують заборгованість за комунальні послуги

Найвищий рівень оплати житлокомпослуг у травні 2019 року зафіксовано у Київській (318% суми нарахувань), Тернопільській (312,1%) та Кіровоградській (311,6%) областях

Заборгованість населення України з оплати житлово-комунальних послуг у травні 2019 року знизилась на 9,8% від рівня квітня та становить 52 мільярдів гривень (без урахування електроенергії).

Про це повідомляє 1NEWS.

За даними Держстату,  в цілому у травні 2019 року українці сплатили за житлокомпослуги 11,5 млрд грн, що становило 203,9% нарахованої за цей місяць суми.

Найвищий рівень оплати житлокомпослуг у травні 2019 року зафіксовано у Київській (318% суми нарахувань), Тернопільській (312,1%) та Кіровоградській (311,6%) областях, найнижчий – у Вінницькій, Івано-Франківській, Луганській, Одеській, Чернівецькій областях та м.Києві (163-177% суми нарахувань).

Зазначається, що з початку року з населенням укладено 26,4 тисяч договорів про погашення реструктуризованої заборгованості за житлово-комунальні послуги на загальну суму 191,3 млн грн. Сума внесених платежів, з урахуванням довгострокових договорів, становила 108,1 млн грн.

Середні нарахування за житлово-комунальні послуги в країні на одного власника особового рахунку з урахуванням споживання електроенергії (з розрахунку 150 кВт-год) у травні 2019 року становили 779,4 грн.

Джерело: “Інтерфакс-Україна”

Tags
загрузка...

Related Articles

One Comment

  1. Українці, нащо ви це робите, невже вам нема куди подіти власні кошти. Нехай новий президент скасує всю заборгованість за компослуги, або ж змусить КОБЄЛЄВА заплатити всі борги українців. І питання буде вирішене. Щопрада, поведінка президента якась дивна, він наче десь губиться, його ніде не чути й не видно. І він, до речі, ніяк не коментує ситуацію з боргами українців за компослуги. А давно б пора це зробити. Вибори наближаються, якщо до виборів президент не зробить ніяких кардинальних кроків щодо боргів за комуналку і ціни на газ, ясна річ, що за “Слугу народа” голосувати не варто. Бо це означатиме, що вони – популісти-обіцяльники і нічого більше.

Back to top button
Close