Україна

Україна зосереджена на виробництві ліків від коронавірусу

Україна зосереджена на виробництві гіперімунного імуноглобуліну з крові перехворілих людей на коронавірус, а не лікуванні людей за допомогою переливання плазми крові від перехворілих. Про це під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, пише 1NEWS, посилаючись на Главком.

«Ми ретельно відслідковуємо все, що відбувається у світі, в тому числі й щодо плазми крові, яка переливається від перехворілих людей, які мають відповідний рівень антитіл. Проводяться відповідні дослідження, проводилися у Сполучених Штатах Америки, проводилися і в європейських країнах, ми це відслідковуємо, і більш того, ми зараз зосереджені не на просто переливанні плазми крові від перехворілих, тому що вона не дала дуже гарних результатів, і вона не надана до протоколів лікування, які є в інших країнах. Ми зосереджені саме на виробництві гіперімунного імуноглобуліну з цієї крові», – зазначив він.

Так, за його слова цей лікарський засіб ще проходить клінічні випробування.

«Це лікарський засіб, який може використовуватися, який під час клінічних випробувань, вони ще у світі не закінчені, але та попередня інформація, яка існує, що саме гіперімунний імуноглобулін може мати дуже хороші результати при процесі лікування хворих на Covid-19. Окрім того, хотів би повідомити, що в нас тривають клінічні випробування в країні препарату «Біовен» – це саме імуноглобулін для лікування хворих на Covid-19», – додав Степанов.

Нагадаємо, в Україні за минулу добу, 12 вересня, коронавірусне захворювання підтвердили ще у 2476 людей. Це на 627 випадків менше, ніж днем раніше (3103). Про це свідчать дані карти Ради національної безпеки та оборони України щодо поширення коронавірусу.

Одужали за минулу добу – 547 людей (днем раніше –1341), померли 30 – (72).

Загалом від початку пандемії станом на ранок 13 вересня в країні, за офіційними даними, заразилося коронавірусом 154335 людей, одужали 68893 особи, летальних випадків – 3178.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close