Україна

Україна збільшила експорт макаронів

У порівнянні з аналогічним періодом 2017 року, обсяг експорту в даному сегменті зріс на 13%

Україна за 9 місяців 2018 року на 13% збільшила експорт макаронних виробів, вартість яких становила 28 млн дол. США. Про це повідомляє 1NEWS.

У порівнянні з аналогічним періодом 2017 року, обсяг експорту в даному сегменті зріс на 13% (16,8 тис. т), а загальна вартість товару збільшилася на 19%.

Зазначається, що за 9 місяців 2018 року зріс обсяг експорту до Німеччини (на 26%), РФ (на 23%) та до Великої Британії (на 9%) у порівнянні з попереднім роком.

Топ-5 країн, де споживають українські макаронні вироби: РФ (17% від загального експорту); Республіка Молдова (12%); Велика Британія (10%);  Німеччина (9%); Румунія(6%).

«Ринки Великої Британії, Німеччини та Нідерландів характеризуються великими обсягами споживання макаронних виробів на одну особу, значним імпортом товарів та загальним зростанням місцевого ринку. Дані фактори створюють сприятливі можливості для входження на ринок нових гравців, в ролі яких можуть знаходитися і українські експортери», – додають в аналітичному відділі департаменту.

Джерело: Укрінформ

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close