Україна

Україна запровадила санкції проти молдовської і португальської авіакомпанії за польоти до Росії

Санкції мають діяти до закінчення терміну окупації Криму або до набрання законної сили рішенням Європейського суду з прав людини за позовом України до Росії про відшкодування збитків у зв’язку з анексією півострова

За ініціативи Служби безпеки України до молдовської авіакомпанії JET4U S.R.L. та португальської JET4U LDA застосовано санкції за здійснення польотів до Російської Федерації та на тимчасово окуповані території України з порушенням чинного законодавства.

Про це інформує 1NEWS.

На підставі виявлених порушень Служба безпеки, як вказано, “рекомендувала РНБО застосувати до зазначених компаній такі санкції як: зупинення виконання фінансових та економічних зобов’язань, повне припинення транзиту ресурсів, польотів і перевезень територією України, блокування активів”.

Санкції мають діяти до закінчення терміну окупації Криму або до набрання законної сили рішенням Європейського суду з прав людини за позовом України до Росії про відшкодування збитків у зв’язку з анексією півострова.

Авіакомпанії JET4U SRL, зареєстровані в Молдові, та JET4U LDA, зареєстровані в Португалії, входять до групи компаній JET4U, яка управляє парком приватних літаків в оренду та фрахтування. ЗМІ пов’язують ці компанії з польотами українських опозиційних політиків до Росії.

Джерело: УНН

Back to top button