Україна

Україна встановила ракети на морські дрони Magura


Україна встановила ракети на морські дрони Magura

Оснащені ракетами Р-73 ударні морські дрони Magura вже використовувались під час бойових операцій на Чорному морі.


Головне управління розвідки Міністерства оборони підтвердило встановлення на одній з нових модифікацій безекіпажної морської платформи Magura ракет Р-73. Про це сказав командир спецпідрозділу ГУР МО України Group 13 з позивним Тринадцятий в інтерв’ю журналісту Максиму Крапівному. 

За його словами, одна з нових модифікацій дрона отримала Р-73 – радянські ракети класу “повітря-повітря” з інфрачервоною системою самонаведення.

 
Оснащені такими ракетами ударні морські дрони Magura вже використовувались під час бойових операцій на Чорному морі.
 
“Такі розробки ефективні – росіяни їх дуже бояться. Коли вони їх бачать, то бояться навіть підлітати.. Це озброєння вже встановлене, і воно буде давати свої результати”, – сказав командир Group 13.
 
Ударні морські дрони Magura уже довели свою ефективність – позбавили Росію домінування в акваторії Чорного моря та знизили загрози для України.
 
Magura V5 – це багатоцільовий надводний корабель, здатний вести спостереження, розвідку, патрулювання, рятувальні роботи та виконувати бойові місії. За його допомогою вже ліквідовано декілька російських кораблів.

Нагадаємо, ГУР розглядає будь-які військові цілі на території Росії у радіусі 800 км для ураження надводними безпілотними човнами Magura.

Морські дрони також планують адаптувати для полювання на повітряні цілі. Спеціалісти працюють над тим, щоб на безпілотну платформу поставити засоби ППО.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button