Україна

Україна вперше взяла участь у параді до Дня незалежності у Вашингтоні

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО
Україна вперше взяла участь у параді до Дня незалежності у Вашингтоні

У параді, який організовує Національна паркова служба США, беруть участь оркестри з різних штатів, військові підрозділи, відомі творчі колективи.

 

Українська делегація вперше взяла участь у параді на честь Дня незалежності США у Вашингтоні. Святкування в столиці тривало цілий день і почалося з ходи центральною вулицею міста. Про це у понеділок, 4 липня, повідомив Голос Америки.
 
У параді, організованому Національною парковою службою США, взяли участь оркестри, військові підрозділи, відомі творчі колективи.
 
Українська делегація несла попереду великий національний прапор, а також банери із вдячністю Сполученим Штатам за підтримку.
 
У параді взяли участь представники танцювального колективу Карпатія, дитячої організації Пласт, команда посольства України у США та громадські організації, серед яких були представлені United Help Ukraine та US Ukraine Аctivists.
 
Святкування Дня незалежності США у Вашингтоні завершив святковий феєрверк на головній алеї столиці. Зазвичай феєрверк у столиці приходять подивитися понад 700 000 людей.
 

 
Нагадаємо, 4 липня у США відзначають День незалежності. Свято засноване на згадку про події 1776 року, коли представники 13 колоній, що утворили Сполучені Штати, прийняли історичну Декларацію незалежності – урочисту заяву про самопроголошення незалежності від Англії.
 
Нагадаємо, на честь американського свята військовий оркестр ЗСУ вперше виконав гімн США.
 
 
 
Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news
 
Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news
 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button