Україна

Україна увійшла до списку країн, які здійснили найбільше фінансування проектів ООН у 2019-му році

У 2019 році Україна увійшла до списку 15-ти країн, які здійснили найбільше фінансування проєктів Програми розвитку ООН. Про це розповів постійний представник України при ООН Сергій Кислиця, передає 1NEWS, посилаючись на Економічну правду.

“За минулий рік Україна опинилася серед п’ятнадцяти країн-контрибуторів Програми розвитку ООН. До цього переліку увійшли, в тому числі, США, Німеччина, Японія, ЄС, Велика Британія”, – зазначив український представник.

За його словами у 2019 році ПРООН реалізувала в Україні 24 проєкти вартістю 154 млн дол, більшість з яких були спрямовані на подолання бідності, зміцнення державного управління та розвиток людського потенціалу.

Також він зазначив що нинішнього року, в країні вже реалізується 18 проєктів ПРООН із загальним бюджетом майже 150 млн дол.

Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй є глобальною мережею ООН. Вона спрямована на підтримку перетворень і надає доступ до джерел знань, практичного досвіду, а також ресурсів з метою сприяння поліпшенню життя населення. ПРООН працює в 166 країнах.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close