Україна

Україна та МВФ домовилися про нову програму співпраці

Україна та Міжнародний валютний фонд досягли домовленості щодо нової програми співпраці. Про це повідомила пресслужба президента України Володимира Зеленського за підсумками розмови глави держави з директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крісталіною Георгієвою, пише 1NEWS, посилаючись на Українську правду.

Пряма мова Георгієвої: “Я запевнила президента у готовності МВФ підтримати політичний план влади для макроекономічної стабільності та підняття економіки на рівень вищого, стійкого та всеосяжного зростання, серед іншого – з новою підтримкою МВФ”.

“Співробітники МВФ досягли згоди з владою щодо політики підтримки нової трирічної домовленості в розмірі 4 мільярдів спеціальних прав запозичення (SDR) у рамках розширеного фонду МВФ”.

Пряма мова Зеленського: “Наша розмова була дуже конструктивною. Втішений, що ми знайшли повне порозуміння і наш турборежим отримав високу оцінку з боку МВФ”.

“Нова програма співпраці з МВФ має на меті пришвидшити економічне зростання, активно викорінювати корупцію та підвищити добробут кожного українця. Нас не влаштовують поточні темпи економічного зростання, і тому для пришвидшення зростання економіки ми спільно з нашими міжнародними партнерами продовжуватимемо реформи, щоб наздоганяти наших сусідів за рівнем економічного розвитку та добробуту”.

Нагадаємо, 

  • Місія Міжнародного валютного фонду завершила свою роботу в Україні 22 листопада.
  • В МВФ акцентували увагу на продовженні виваженої економічної політики.
  • Прем’єр Олексій Гончарук оцінив перемовини з місією Міжнародного валютного фонду як конструктивні.
  • Міністр фінансів Оксана Маркарова заявляла, що планує припинити співпрацю з Міжнародним валютним фондом, щоб Україна з 2023 року забезпечувала себе сама.
  • Джерела у різних держструктурах заявляли про те, що Україна не встигне отримати остаточне рішення від МВФ до кінця 2019 року, але може ще у грудні підписати меморандум про подальшу співпрацю. Наступна можливість офіційно отримати програму Фонду у України буде в лютому 2020 року.
Tags
загрузка...

Related Articles

One Comment

  1. Предоставление кредитов обычно сопровождается набором определённых условий и рекомендаций. Политика и рекомендации МВФ в отношении развивающихся стран неоднократно подвергались критике, суть которой состоит в том, что выполнение рекомендаций и условий, в итоге, направлено не на повышение самостоятельности, стабильности и развитие национальной экономики государства, а лишь на привязывание её к международным финансовым потокам.
    Украина слишком неравноценный партнер.В Евросоюзе будет его “негром” с помощью предоставления ей кредитов,которые поддерживают ситуацию,что будут постоянно нужны,а еще не успели вступить в НАТО-уже используется для подрыва России,а не быстрого изгнания ее со своих территорий.

Back to top button
Close