Україна

Україна та Ізраїль почали узгоджувати взаємне визнання ковідних сертифікатів

Посол України Євген Корнійчук 22 червня взяв участь в ініційованій Посольством України в Державі Ізраїль онлайн-зустрічі представників міністерств і відомств України та Ізраїлю, причетних до просування питання взаємного визнання «Ковідних сертифікатів»/свідоцтв про вакцинацію від COVID-19, повідомляє 1News з посиланням на повідомлення Посольства.

Зазначається, що відбувся обмін інформацією щодо стану запровадження в Україні та Ізраїлі зазначених посвідчень, їхнього вмісту і технічних особливостей. Презентовано макети «Ковідних сертифікатів» і сертифікатів  про вакцинацію від COVID-19.

Домовлено прискорити фахову роботу технічних команд та погоджено оперативну комунікацію між ними.

«Наразі на розгляді української сторони перебуває запропонований Урядом Ізраїлю проект відповідної міжурядової угоди, підписання якої сприятиме скасуванню існуючих обмежень на в’їзд до Ізраїлю для громадян України», – говориться у повідомленні.

Посольство очікує, що після технічного узгодження буде негайно прийнято політичне рішення щодо підписання угоди, що дозволить відновити подорожі вакцинованих громадян.

Back to top button