Україна

Україна-США – нова спроба підписати угоду про співпрацю

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що 10 листопада у Вашингтоні відбудеться засідання ради стратегічних партнерств Україна-США. За його словами, разом із держ. секретарем США Ентоні Блінкеном буде проведено засідання, на якому буде підписаний новий документ про стратегічне партнерство.

Кулеба заявив, що комісія припиняла роботу на кілька років. Тепер роботу відновлено, це буде справжня еволюція відносин між США та Україною. За його словами, це реалізація договорів, які були підписані під час переговорів президентів Джо Байдена та Володимира Зеленського у Білому домі. Це сталося 1 вересня. Детальна інформація запропонована на сайті https://novynarnia.com/category/ukraine/politics/.

Кулеба наголосив на тому, що за час проведення переговорів було підписано 20 документів. Вони вигідні представникам обох сторін. У документах були розглянуті сфери безпеки, економіки та енергетики. Дипломати України налаштовані й надалі покращувати взаємини з представниками Америки.

Документ, підписаний у листопаді, повністю відповідає наданим до нього вимогам. На його основі буде покращена співпраця між країнами. Подальший розвиток відносин йтиме в означеному руслі. Буде посилена єдність, незважаючи на агресію з боку Росії. Україна зможе розвиватися, а двосторонні відносини цьому допомагатимуть.

Теми дискусій

Представники із Вашингтона повністю довіряють Україні. За словами міністра, наша країна є головним партнером Америки із Європи. Варто зазначити, що на засіданні планується розглянути:

  • питання безпеки України та громадян країни;
  • способи протидії країні-агресору;
  • розвиток економіки;
  • інвестиції;
  • активна боротьба з кібератаками та багато іншого.

Міністр вважає, що поточний рік може значно покращити взаємини між Америкою та Україною. Період так званої “турбулентності” залишається далеко позаду. Наразі всі сили необхідно спрямувати на зміцнення партнерських відносин.

У 2021 році Київ та Вашингтон розпочав більш активну співпрацю. Нещодавно пройшли успішні переговори між Зеленським та Байденом. Основна тема дискусії – зміна клімату та його вплив на навколишній світ.

Варто зазначити, що однією з тем майбутніх обговорень є безпека України. З нею пов’язані й економічні аспекти. Зміцнення відносин із Америкою може стати основною точкою відліку для інвесторів, які хочуть розвивати інвестиційні проекти у країні. Збільшення інвестицій призведе до того, що в країні збільшиться кількість робочих місць. Жителям більше не потрібно буде вирушати на заробітки закордон, тому що в країні будуть створені всі можливості для кар’єрного зростання та професійного розвитку.

Back to top button