Україна

Україна щорічно втрачає мільярди доларів через нелегальні АЗС

Україна щорічно втрачає мільярди через діяльність нелегальних АЗС. Про це повідомив міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов під час зустрічі з керівництвом «Нафтогазової асоціації України» та з представниками мереж автозаправних станцій, інформує пресслужба відомства, пише 1NEWS, посилаючись на Укрінформ.

На зустрічі обговорили результати відпрацювання проблеми незаконної торгівлі пальним та детінізацію ринку нафтопродуктів.

«В результаті спільної роботи має бути припинена діяльність усіх нелегальних автозаправних станцій. Триває робота з виявлення незаконного обігу пального. Всі автозаправні станції в Україні пройдуть перевірку», – сказав міністр.

У свою чергу представники Асоціації зауважили, що виступають за чесну конкуренцію в межах правового поля. У кожній з областей нині працюють міжвідомчі групи, робота яких спрямована на припинення нелегального обігу пального.

«Наші стратегічні завдання – закрити тіньовий ринок пального, підтримати повну і прозору фіскалізацію, а також створити умови для прогнозування цін на пальне», – зазначив Чернишов.

Роботу у цьому напрямі системно продовжують на регіональному рівні під контролем Мінрегіону, запевнив посадовець.

Як повідомляв Укрінформ, у зв’язку зі зростанням цін на пальне в Україні почали перевірки АЗС.

Back to top button