Україна

Україна рахує збиток від “брудної” російської нафти

Збиток української нафтогазової компанії «Укртранснафта» від зупинки транзиту «брудної» російської нафти по нафтопроводу «Дружба» склав 29,2 мільйона гривень (близько одного мільйона доларів). Про це повідомили в прес-службі компанії, передає 1NEWS, посилаючись на Главком.

Недоотриманий прибуток «Укртранснафти» розрахований станом на 3 травня. За планами компанії, обсяги перекачки нафти будуть збільшені в наступні звітні періоди до кінця 2019 року. 25 квітня в «Укртранснафті» заявили в Facebook-акаунті, що припинення транзиту «брудної» російської нафти – вимушений крок, і, згідно з договором, «всі матеріальні збитки покладаються на сторону, яка не виконала своїх обов’язків».

Нагадаємо, що Білорусь повідомила про зниження якості російської нафти в нафтопроводі «Дружба» 19 квітня. За даними «Транснафти», що експлуатує російську ділянку нафтопроводу, забруднення сталося між Самарою і Унеча і стало результатом навмисних дій. Через зниження якості нафти Білорусь зупинила її транзит до Європи в напрямку Польщі та України.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close