Україна

Україна продала велику партію пшениці до Єгипту

Державне агентство Єгипту GASC в п’ятницю закупило 240 тис. т пшениці за середньою ціною близько $239,98/т CFR, з поставкою з 20 травня по 5 червня. Це на $8,26/т дешевше, ніж на попередньому тендері два тижні тому. Переможцями тендеру виявилися румунська та українська пшениця, інформує 1NEWS з посиланням на growhow.in.ua.

Було закуплено три партії румунської пшениці та партію української пшениці — 60 тис. т.

Після відмови від приймання Єгиптом раніше закупленої французької пшениці через підвищений рівень зараженості, продавці європейської пшениці не виставляли дешевих пропозицій на черговий тендер.

До кінця тижня Єгипет все таки дозволив вивантаження цієї партії французької пшениці, але понесені фінансові втрати змусили більш обережно калькулювати продажну ціну пшениці для Єгипту.

Американська пшениця була запропонована за мінімальною ціною на базисі FOB, але через високу вартість фрахту не опинилася у числі переможців.

 

2 Comments

 1. Панове ! Пшеницу продала транснациональная компания “Louis Dreyfus – всего-то 60 т. тонн, в то время как из Румынии продавцом выступила другая транснациональная компания Ameropa, продавшая 180 т.тонн. Обе компании имеют огромные земельные угодья в обеих странах. Ну и при чем тут Украина, кроме географического расположения полей ?
  Це типова зрада ! :-)))

 2. Тому й і мусимо їсти хліб по 13,00 грн, який ще недодавна був по 9,00 грн.
  Селяни, що проголошувались “власниками землі, яку їм надано, щоб вони були її хазяями і самі обробляли” – фактично наймані на роботу новітніми “селянами” жебраки.
  Бо хитросклепані новітні “селяни” місцевих та столичних розливів тую “власницьку” землю у перших відкупили, а де й видерли, під виглядом довготривалих договорів (довічної) оренди.
  От і “маємо те, що маємо”.
  Та сталося і з колишніми державними, орендними, акціонованими промисловими підприємствами, які поприхватизовували новітні “власники – капіталісти” за безцінь та: де розграбували, знищили, де перепродали заробивши готівку.

Back to top button