Україна

Україна повністю закрила всі кордони

Україна через поширення коронавіруса SARS-CoV-2 повністю закриває кордони з 27 березня, передає 1NEWS.

“До кінця п’ятниці, 27 березня, буде закритий державний кордон та припинені всі пасажирські перевезення”, – заявив раніше президент Володимир Зеленський в своєму зверненні до народу у четвер, 26 березня.

Президент нагадав, що ще два тижні тому він закликав українців терміново повернутися на батьківщину. При цьому більшість повернулося додому самостійно, а понад 80 тис. осіб повернули додому літаками, поїздами і автобусами.

“Але сьогодні у нас немає часу чекати. Ми опинилися перед важким вибором між громадянами, ще за кордоном, і безпекою 40 млн громадян всередині країни. Наш обов’язок як держави, піклуватися про кожного українця”, – підкреслив Зеленський.

За словами президента, про тих, хто не зможе повернутися в найближчі два дні, подбають дипломатичні представництва за кордоном.

“Ні про одного українця, який залишиться за кордоном, ніхто не забуде. Ми будемо поступово повертати вас з-за кордону, але з урахуванням епідемічної ситуації в місці перебування, а також – рівня забезпечення необхідними засобами та готовності медичної системи до вашої обов’язкової ізоляції”, – пояснив президент.

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close