Україна

Україна постачатиме в Туреччину АН-178

Натомість, українська армія отримає допомогу від Туреччини

Україна і Туреччина підписали угоду про військово-фінансове співробітництво.

Про це під час зустрічі домовилися лідери країн Володимир Зеленський та Реджеп Тайїп Ердоган, повідомляє 1NEWS.

В угоді поставили свої підписи міністр оборони України Андрій Загороднюк і міністр казначейства і фінансів Турецької республіки Берат Альбейрат.

Зеленський зазначив, що відповідно до угоди, українська армія отримає допомогу від Туреччини і буде поставляти в країну АН-178.

«Сьогодні підписано важливу угоду про військово-фінансове співробітництво, за якою українська армія отримає фінансову допомогу від турецьких партнерів. Серед іншого ми домовилися дати імпульс співробітництву в авіаційній галузі, зокрема, що стосується будівництва і поставок літаків АН-178. Окрему увагу приділили посиленню безпеки в Чорноморському регіоні», – розповів Зеленський.

Також Зеленський і Ердоган провели восьме засідання Стратегічної ради високого рівня.

Відкриваючи захід, президент України зазначив, що він мав плідну і конструктивну зустріч з Ердоганом. Президенти обговорили зміцнення співпраці в різних областях, зокрема збільшення обсягів торгівлі та підписання Угоди про ЗВТ, а також взаємодію в енергетичній сфері, реформи в Україні та інвестиції.

«Ми про все говорили: і про дороги, і про житловий фонд, і про підприємства. Варто докладніше розглянути транспортну інфраструктуру», – заявив президент України, коментуючи залучення турецьких інвестицій в економіку.

Джерело: Слово і Діло

Back to top button