Україна

Україна посідає третє місце у світі за обсягами секонд-хенду

Попереду в рейтингу лише Пакистан і Малайзія

Понад 54 відсотки імпорту готової продукції  легкої промисловості становлять товари секонд-хенду, а Україна торік за обсягами його імпорту посіла третє місце у світі.

Про це заявила президент-голова правління Асоціації підприємств легкої промисловості “Укрлегпром” Тетяна Ізовіт, – інформує 1NEWS.

«Понад 54 відсотки імпорту готової продукції  легкої промисловості становлять товари секонд-хенду. Цей обсяг рівнозначний втраті щорічно 45 тис. робочих місць у державі. Україна минулого року зайняла третє місце у світі за обсягами імпорту секонд-хенду, попереду лише Пакистан і Малайзія, а після нас в десятці – Росія, Камерун, Гватемала, Кенія, Індія, Туніс», – сказала Ізовіт.

Вона зазначила,  що населення України наразі справді збідніло, водночас зауваживши, що питання секонд-хенду існує вже не один десяток років. При цьому його безпечність ніхто не контролює, окрім того, під виглядом секонд-хенду доволі часто завозяться нові готові речі. Усе це створює неконкурентні переваги для його імпортерів порівняно з вітчизняними виробниками.

Джерело: Укрінформ

4 Comments

  1. Я так понимаю, что скоро нам “умники” будут рассказывать о том, что нужно поднять акциз на б\у одежду. Маши уже космос теперь осталось сделать одежду космос.

  2. Я пенсионер и без секонд-хенду, давно бы ходил голый. И при моей пенсии приходится ждать распродаж обноски выискиваеш из ветоши. Довели страну…………..

  3. Потому что с народа выдрочили все что только можно.
    Политики и олигархи, за такое надо расстреливать.

Back to top button