СвітУкраїна

Україна, Польща і США підписали меморандум про газову співпрацю

Україна, Польща і США підписали меморандум про газову співпрацю, польська сторона розраховує поставляти значні обсяги газу в Україну. Про це повідомляє 1NEWS, посилаючись на УНН.

“У суботу канцелярія прем’єр-міністра (Польщі – ред.) підписала меморандум про газову співпрацю між Польщею, США і Україною”, – йдеться в повідомленні.

Під час супутньої сконференції представник польського уряду з питань стратегічної енергетичної інфраструктури Петер Наїмський зазначив, що можливість поставок газу в Україну з Польщі відкриється після розширення газового порту в Свіноуйсьце і будівництва газопроводу Baltic Pipe в 2022 році.

“В 2021 року ми зможемо постачати значні обсяги газу в Україну, це буде 6 мільярдів кубометрів на рік”, – повідомив Наїмський.

Разом з тим він підкреслив, що це стане можливим після будівництва 110-кілометрової ділянки газопроводу в Україні, що дозволить доставляти блакитне паливо з Польщі.

“Ми – у Польщі – сподіваємося, що польсько-український проект інтерконектора вдасться завершити вчасно”, – сказав адвокат.

Нагадаємо, раніше Зеленський виступив за енергетичну співпрацю в трикутнику Польща-США-Україна.

Back to top button