Україна

Україна планує контрударні дії – командувач Сухопутних військ


Україна планує контрударні дії - командувач Сухопутних військ

Павлюк впевнений, що найближчим часом ситуація на фронті стабілізується, і українські війська перейдуть в активні дії.

Командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Павлюк заявив, що ситуація на фронті залишається тяжкою, але контрольованою. Україна планує провести цього року контрударні дії. Про це він сказав в ефірі телемарафону.

За словами Павлюка, росіяни роблять наразі все, щоб максимально окупувати території до виборів президента в Росії. Згідно з перехопленими розмовами, на штурми ворог кидає навіть тих, хто без підготовки прийшов на фронт тиждень-два тому.

“Все робиться для того, щоб перехопити ініціативу. Наша задача – стабілізувати лінію фронту, максимально знищити ворога, максимально зробити перегрупування для виведення частин, які потребують відновлення, створити ударне угрупування та провести цього року контрударні дії. Нам це вдається. Ситуація стабілізується”, – заявив командувач Сухопутних військ.

Він додав, що наразі залишилось кілька гарячих напрямків: напрямок Авдіївки; напрямок Часового Яру; напрямок Терни в сторону Лимана.

“Я думаю, що ми найближчим часом стабілізуємо ситуацію і зробимо все, щоб війська перейшли в активні дії та перехопили ініціативу”, – зазначив Павлюк.

Нагадаємо, за даними Генштабу, російські загарбники вели штурмові дії на шести напрямках, загалом відбулося 76 бойових зіткнень.

Також повідомлялося, що РФ зменшила штурми під Куп’янськом.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button