Україна

Україна перейшла в “зелену” зону, але карантин продовжать до кінця літа

В Україні повинні залишити основні протиепідемічні обмеження - обов'язковість масок в громадських будівлях і в транспорті, а також відповідальне ставлення до дотримання фізичної дистанції

Україна переходить в “зелену” зону карантину.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, – інформує 1NEWS.

“Сьогодні всі регіони перейшли до “зеленої” зони. Але хочу закликати дотримуватись карантинних обмежень. Детальніше про це попрошу доповісти міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка”, – заявив Шмигаль.

Разом з тим, зазначимо, які обмеження діють в цій зоні, крім маскового режиму в громадському транспорті та публічних місцях:

  • перевезення пасажирів тільки в межах сидячих місць,
  • дозволено проводити масові заходи за участю більше однієї людини на чотири квадратних метра або заповненою на дві третини місць,
  • кінотеатри і установи культури можна заповнювати на дві третини,
  • кафе і ресторани можуть працювати цілодобово.

Міністерство охорони здоров’я виступає за продовження карантину в Україні на літо.

“Ми запропонуємо уряду розглянути питання продовження карантинних обмежень на літній період, оскільки коронавірус не подолано”, – сказав керівник МОЗ Віктор Ляшко.

За словами міністра, в Україні повинні залишити основні протиепідемічні обмеження – обов’язковість масок в громадських будівлях і в транспорті, а також відповідальне ставлення до дотримання фізичної дистанції.

Джерело: РБК-Україна

Back to top button