Україна

Україна отримує летальну зброю від п’яти країн Європи

Станом на сьогодні п’ять східноєвропейських країн постачають в Україну летальні озброєння, інформує 1NEWS з посиланням на RBC.

Про це заявив Павло Барбул, директор державного підприємства “Спецтехноекспорт”, яке спеціалізується на торгівлі військовими технологіями, передає “Радіо Свобода”.

За його словами, здебільшого в Збройні Сили України закуповують аналоги радянських боєприпасів, виробництво яких налагоджене в країнах колишнього соцтабору. “Зокрема це ВОГ-17 та ВОГ-25, боєприпаси до гранатометів, деякі артилерійські припаси – 100 мм і 152 мм – це те, що з нагального. Я не буду називати країни, кількості або ціни, але так – ми це постачаємо”, – повідомив Барбул.

Також директор спецекспортера розповів, що на зовнішніх ринках зберігаються значні обмеження щодо продажу Україні летальної зброї. “Ситуації постачання летальної зброї до воюючої країни, вони є обмеженням для всіх. У нас є ситуації, коли деякі компанії не можуть отримати ліцензії на постачання припасів уже протягом двох років”, – зауважив Барбул. Він також підтвердив, що цьогоріч в Україну вже надходила летальна зброя зі США – партія гранатометів PSRL-1, які є глибокою модернізацією радянського РПГ-7.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Адміністрація президента США Дональда Трампа схвалила перший в США комерційний продаж летальної оборонної зброї в Україну.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close