Україна

Україна може приєднатися до транспортного коридору Європа – Кавказ – Азія

Кабінет міністрів України запропонував Верховній Раді ратифікувати приєднання України до угоди про розвиток мультимодальних перевезень ТРАСЕКА (від англ. Transport Corridor Europe-Caucasus-Asia), укладеного ще в 2009 році, інформує 1NEWS з посиланням на Інтерфакс-Україна.

ТРАСЕКА – програма міжнародного співробітництва між Європейським союзом і країнами-партнерами з організації транспортного коридору Європа – Кавказ – Азія.

Угода про розвиток мультимодальних перевезень ТРАСЕКА набуде чинності через 30 днів після здачі в Депозитарій документа України про приєднання до зазначеної угоди.

Зазначений законопроект розроблений з ініціативи Міністерства інфраструктури України і створить правові підстави для здійснення мультимодальних перевезень в регіоні ТРАСЕКА.

Угода визначає основні умови здійснення мультимодальних перевезень між країнами ТРАСЕКА і дає можливість отримати певні переваги перед іншими державами в забезпеченні цього виду перевезень.

На думку Кабміну, це матиме позитивний вплив на підвищення конкурентоспроможності транспортної системи України, буде сприяти розвитку транспортного потенціалу і збільшенню експорту транспортних послуг України.

 

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close