Україна

Україна може отримати до кінця року транш МВФ

Головні умови - затвердження держбюджету та підвищення тарифів на газ з урахуванням ринкових змін та з одночасним субсидіюванням населення з низькими доходами

Виконавча рада МВФ планує зібратися для прийняття рішення про запуск нової програми stand-by для України та, фактично, виділення першого траншу до кінця 2018 року.

Про це під час брифінгу у Вашингтоні заявив директор прес-офісу МВФ Джеррі Райс, передає 1NEWS.

“Наразі ми очікуємо, що засідання Виконавчої ради Фонду відбудеться пізніше цього року, після імплементації попередніх дій, які дозволять затвердити в парламенті бюджет на 2019 рік та збільшити тарифи на опалення відповідно до досягнутої угоди”, – зауважив представник МВФ.

Він також звернув увагу, що минулого тижня Київ відвідала група експертів Фонду для проведення консультацій з українським урядом у контексті нової програми stand-by.

Відповідаючи на запитання, чи існують якісь інші умови для отримання Україною першого траншу, Райс зазначив, що з моменту оприлюднення заяви про досягнення угоди, змін не відбулося. Зокрема, за його словами, йдеться саме про затвердження держбюджету та підвищення тарифів на газ з урахуванням ринкових змін та з одночасним субсидіюванням населення з низькими доходами.

Джерело: Укрінформ

Back to top button