Україна

Україна і Росія погодили наступний обмін полоненими на січень

Йдеться про звільнення українців на території Росії, на території окупованого Донбасу і на території Криму, а також звільнення росіян, які утримуються на території України

Оскільки і Росія, і Україна, задоволені взаємним звільненням, обговорили питання негайного узгодження списків для майбутнього взаємного звільнення вже в січні 2020 року.

Про це повідомила речниця Президента України Юлія Мендель, – інформує 1NEWS.

“… оскільки і Росія, і Україна, задоволені взаємним звільненням, обговорили питання негайного узгодження списків для майбутнього взаємного звільнення. Оскільки сьогодні останній день року і останній день грудня, то погодили, що негайне узгодження списків розпочнеться вже в січні. І якщо всі працюватимуть доволі швидко, якщо технічно, якщо технічно можливо буде це зробити, то ми очікуємо, ми сподіваємося, що наступне взаємне звільнення може відбутися вже взимку 2020 року”, – наголосила Мендель.

За її словами, йдеться про звільнення українців на території Росії, на території окупованого Донбасу і на території Криму, а також звільнення росіян, які утримуються на території України.

“Ми розуміємо, що зараз обіцяти кількість, обіцяти імена – некорисно, адже це кропітка юридична робота, для того, щоб не гратися з емоціями людей і для того, щоб насправді працювати ефективно. Однак це дуже важливо, що в сьогоднішній розмові було погоджено, що потрібно розпочати цю роботу вже негайно”, – додала Мендель.

Джерело: УНН

Останні новини

Back to top button