Україна

Україна і Південна Корея планують спільно виробляти електробуси

Південмаш та південнокорейська компанія Caris підписали меморандум

ДП «ВО Південний машинобудівний завод імені О. М. Макарова” і південнокорейська компанія Caris підписали меморандум про співпрацю щодо виробництва 5000 електробусів і 7800 зарядних станцій.
Угода передбачає підписання договорів на суму 23 млрд гривень з термінами виробництва до 2023 року, – інформує 1NEWS.

Зазначається, що багатопрофільна група Caris вже веде проєкти з розвитку дорожньої інфраструктури в Україні.

“Ми дуже раді продовженню співпраці з Україною. Меморандум формалізує наміри щодо розширення колаборації з українськими державними підприємствами в секторі великого машинобудування”, – сказав голова правління Caris Ю Чхоль.

Сторони ухвалили програму спільних дій щодо локалізації виробництва електробусів і зарядних станцій, обміну ліцензійними угодами і технологіями, запланували спільну участь у виставках, обговорили можливості і потенціал експорту електробусів у Європу.

“Південмаш” довгий час був недостатньо завантажений і перебував у тяжкому економічному стані, але зміг зберегти працездатність і ефективність машинобудівного підприємства. Співпраця з Caris дозволить не тільки фінансово оздоровити підприємство, а й зберегти науково-технічний потенціал, відродити громадянське велике машинобудування, яке багато років залишалося одним з ключових напрямків діяльності заводу”, – наголосив генеральний директор “Південмашу” Сергій Войт.

Джерело: «ВО Південний машинобудівний завод імені О. М. Макарова”

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close