Україна

Україна готується поставляти газ із Греції

Газовимірювальну станцію Гребеники в Одеській області на кордоні України і Молдови модернізують. Про це повідомляє пресслужба «Укртрансгазу», пише 1NEWS, посилаючись на Главком.

На об’єкті планують вмонтувати нову газову обв’язку для вимірювання газу в реверсному режимі без змін у газовимірювальному обладнанні. Роботи на об’єкті планують завершити до 1 листопада.
«Модифікація об’єкта дозволить підготуватися до проходження зими-2019/2020, зокрема, у разі припинення транзиту газу з РФ – диверсифікувати потоки імпорту газу в Україну», – пояснили в «Укртрансгазі».

Зазначені роботи проводяться відповідно до ініціативи CESEC (зустріч операторів ГТС Центральної і Південної Європи. – ред.), яка передбачає транспортування газу через трансбалканські трубопроводи в реверсному напрямку з Греції через Болгарію і Румунію в Україну і Молдову.

Нагадаємо, що Україна побудувала газопровід для збільшення постачання блакитного палива з Польщі. Будівельно-монтажні роботи з підключення нової технологічної ділянки успішно завершені на компресорній станції «Комарно» у Львівській області.

Проектна потужність модернізованої ділянки складатиме 15 млн куб. м на добу в аверсному режимі та 18 млн куб. м на добу в реверсному режимі з Польщі.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close