Україна

Удар по центру зв’язку флоту РФ: з’явилися супутникові фото


Удар по центру зв язку флоту РФ: з явилися супутникові фото

Супутникові знімки підтверджують успішні удари ЗСУ по Севастополю, де була пошкоджена будівля, в якій ймовірно знаходиться вузол зв’язку Чорноморського флоту окупантів.

Супутникові знімки, зроблені у неділю, 24 березня, підтвердили пошкодження будівлі у Севастополі, де ймовірно знаходиться вузол зв’язку Чорноморського флоту Росії. Фото з наслідками влучання опублікувало Радіо Свобода.

Зазначається, що на знімках чітко видно серйозно пошкоджене приміщення на вулиці Руднєва у Севастополі.

Порівнюючи супутникові знімки цієї місцевості за 21 і 24 березня видно, що після удару обвалився дах будівлі. Поруч зі спорудою також видно автомобілі пожежних служб.

Нагадаємо, минулої ночі на території тимчасово окупованого Криму пролунала серія вибухів. Після цього з’явилися повідомлення про прильоти крилатих ракет у головний центр зв’язку Чорноморського флоту Росії в окупованому Севастополі. Інформацію опублікували Osinttechnical в мережі Х, Telegram-канал Кримський вітер. “Схоже, що щонайменше три українські крилаті ракети Storm Shadow щойно врізалися в головний центр зв’язку Чорноморського флоту Росії”, – відзначив Osinttechnical. Кримський вітер повідомив, що ракети уразили вузол спецзв’язку. 

Пізніше в Управлінні стратегічних комунікацій Збройних сил України повідомили, що Сили оборони завдали ударів по об’єкти російських окупантів у Севастополі. Були знищені два десантних кораблі Ямал та Азов. А також був уражений центр зв’язку російських окупаційних військ та декілька об’єктів інфраструктури ЧФ РФ у тимчасово окупованому Севастополі.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button