Україна

Учасників ринку зрідженого газу запідозрили у змові

Антимонопольний комітет України в зв’язку зі зростанням роздрібних цін на автогаз почав досліджувати дії учасників ринку на предмет змови, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу АМКУ.

“У зв’язку із стрімким зростанням роздрібних цін на ринку скрапленого газу як моторного пального, яке спостерігається останнім часом, комітетом розпочато дослідження відповідності дій учасників ринку вимогам законодавства про захист економічної конкуренції”, – повідомляє прес-служба.

“У разі виявлення на ринку антиконкурентних узгоджених дій або інших порушень законодавства про захист економічної конкуренції, будуть вжиті відповідні заходи”, – йдеться у повідомленні.

Роздрібні ціни на автогаз в мережах АЗС почали підвищуватися з 10-го липня.

З того момент середня по країні ціни газу зросла на 70 копійок за літр і 20 липня перевищила 14 гривень за літр. На оптовому ринку газ почав дорожчати на початку липня.

У “Консалтинговій групі А-95” зазначають, що основним драйвером зростання цін є підвищення вартості автогазу в Росії, яка залишається найбільшим постачальником на український ринок (41% за підсумком першого півріччя 2018 року).

 

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button