Україна

Uber-Президент: Зеленський розповів про аморальні вчинки у Верховній Раді (відео)

Президент України Володимир Зеленський записав нове інтерв’ю, зроблене за кермом автомобіля Tesla. В ньому він аналізує діяльність Верховної Ради та уряду.

Із самого початку Зеленський пожартував, що він виглядає як Uber-Президент. Потім він заїхав на МакДрайв у МакДональдз і далі поїхав у центр міста.

«В роботі нової Верховної Ради є плюси і мінуси. Якщо говорити про плюси, то це найголовніша перемога цієї Ради, це проголосовані законопроекти. Прийнято біля 70 законів…. А мінус с тому, що інші партії не хочуть голосувати. Кожен з них вважає, що він є головний опозиціонер», – розповідає Зеленський.

За його словами, партія Слуга народу, це партія народна, а не тільки президентська.

«Є деякі помилки, є деякі аморальні вчинки, є деякі депутати, які не хочуть голосувати за ті чи інші закони. Хоча ми домовлялись, що коли обговорюються законопроекти на  засіданнях фракції, коли обговорюються законопроекти в комітетах, там будь-ласка, сперечайтеся, але не виносьте їх на засідання Верховної Ради. У нас є така домовленість, якщо 70% партії Слуга народу за той чи інший законопроект напередодні голосування, то ми всі голосуємо», – зауважив Президент.

За його словами він особисто дуже уважно слідкує за статистикою (роботи депутатів – ред. 1News). «І не тільки за ганебними смс-ками, а вони теж є. Є ганебні чутки, але я дуже радий, що поки ще тільки чутки. Є мінуси статистики голосування того чи іншого депутата. Але ми за всім цим слідкуємо. І серйозні висновки будуть зроблені до кінця цього року. Тобто кожен депутат повинен розуміти, що голосувати за закони, які потрібні суспільству, він повинен. Не всі законопроекти популярні. Їх точно так само не приймали депутати протягом 30 років», – додав Глава держави.

Також Зеленський розповів про те, що у фракції «Слуга народу» є дуже різні люди. Є досвідчені економісти та юристи, але звичайні люди – фермери, чи з підприємств. «І вибачте за таке слово, але вони «довго в’їжджають». Але з іншого боку вони показують відношення того чи іншого класу і підказують, де є помилки в тих чи інших законах», – зазначив він.

Президент зробив акцент на тому, що «поки що у Верховній Раді демократія, але це поки що».

Також президент прокоментував діяльність уряду. Він заявив, що плюсом є те, що уряд молодий і немає корумпованого досвіду. Але якщо до кінця року хтось з уряду не буде справлятися, то з тим, за словами Зеленського, будем прощатися.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close