Україна

У Зеленського оприлюднили результати аналізів з минулою датою

Кандидат в президенти України Володимир Зеленський оприлюднив результати аналізів, які сьогодні під камери здавав у приватній клініці Eurolab. Результати оприлюднені на сторінці Володимира Зеленського у Facebook.

Зазначимо, спочатку на оприлюднених документах дата взяття аналізів зазначалася 2 квітня, однак після зауважень у коментарях, як таке може бути, адже аналізи він здавав сьогодні, на сторінці олпублікували новий документ з датою 5 квітня.

Крім дати, в результатах аналізів усе збігається.

Також у повідомленні міститься лист від Eurolab про те, що його біологічні зразки паралельно передали до іспанської клініки HM Hospitales.

Оновлено: Згодом на сторінці Володимира Зеленського з’явилось повідомлення про те, що в результатами аналізів стався “казус”.

Зеленський опублікував звернення клініки Eurolab, в якого вони “приносять вибачення на невірно вказану дату”.

“Шановний Володимир Олександрович! Приносимо Вам свої вибачення за невірно вказану дату реєстрації матеріалу. Після забору крові пробірка надходить до відділу пробопідготовки та сортування матеріалу, де працівником реєструється дата отримання матеріалу. Працівник відділу помилково замість цифри 5 натиснула 2. Просимо врахувати хвилювання співробітника. Ми виправили цю помилку і надіслали Вам результат з вірною датою реєстрації. Запевняємо Вас, що ця помилка оператора абсолютно не впливає на результат дослідження. З Повагою завідувач лабораторії Махмутова Л.М”, – говориться у повідомленні.

Нагадаємо, сьогодні кандидати в президенти Володимир Зеленський та Петро Порошенко проходили медобстеження на відсутність алкогольної та наркотичної залежності. Порошенко здавав аналізи на НСК “Олімпійський”, а Зеленський – у приватній клініці “Євролаб”.

Після здачі аналізів Володимир Зеленський заявив пресі, що його результати будуть готові через 3 дні.

Сьогодні ж з’ясувалось, що аналіз крові у Зеленського брав лікар, який за збігом обставин знімався у серіалі студії “Квартал 95” “Свати”.

Додами, що згідно з попередніми результатами аналізів Петра Порошенка, в нього не виявлено психоактивних речовин.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close