Україна

У Зеленського хочуть підняти зарплату чиновникам

Чиновникам в Україні – “професійним людям” – слід підвищити заробітні плати. Таку думку в інтерв’ю “24 каналу” висловив помічник президента Володимира Зеленського Андрій Єрмак, передає 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

За його словами, зараз він не знає, яка у нього зарплата на посаді помічника президента, тому що зараз перебуває за штатом.

“Чесно кажучи, я не знаю, скільки я буду отримувати. Я народився в цій країні, я народився в місті Києві, я не хочу їхати звідси. Я дуже хочу жити в країні, в якій мені і моїй родині буде комфортно, тому для мене це (розмір заробітної плати, – “ДС”) не було головним питанням. Безумовно я чекаю, коли я буду в штаті, тоді я буду розуміти, скільки я отримую заробітної плати”, – пояснив помічник Зеленського.

Говорячи про гідні зарплати чиновникам він також згадав і про пенсіонерів, і про людей, які не мають можливості працювати.

“Ми відкриті, ми нормально ставимося до критики, але це має бути конструктивна, професійна. Іноді читаєш і лише образи, за якими нічого не стоїть, але це нічого не змінює. Якщо буде професійна критика за дії, то ми готові обговорювати це на будь-яких рівнях, в будь-який час”, – зазначив Єрмак.

Останні новини

11 Comments

  1. А как насчет ответственности за результат, как насчет ответственности за все прегрешения? Верхушка Нафтогаза, например, получает очень неплохо, а говоря, что при этом и подворовывают.Т.Е.высокие зарплаты не мешают иметь приварок

  2. Не с того начинаете….. Повышать ещё больше и так космические зарплаты чиновников ??

  3. За що тим невігласам піднімати зарплатню ? ЗА ЩО !?!? візьмемо наприклад Коболєва (Натогаз ) ДВА МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ У МІСЯЦЬ !!! ЗА ЩО ? В україні що, газу при ньому стали видобувати у десять разів більше ? Чи він домігся, що Росія закрила північний потік, ВІДМОВИЛАСЯ ВІД “північного потоку 2”, закрила “турецький потік”? НІ !!! І ЧЕРЕЗ 5 РОКІВ УКРАЇНСЬКУ ГАЗОТРАНСПОРТНУ СИСТЕМУ МОЖНА БУДЕ КОБОЛЄВУ У ДУПУ ЗАСУНУТИ , БО РОСІЯ НІЯКОГО ГАЗУ ТУДИ НЕ БУДЕ КАЧАТИ !!! А ВІН ОЧОЛЮЄ Д Е Р Ж А В Н У КОМПАНІЮ , ЗНИЩУЄ ЇЇ НА КОРИСТЬ РОСІЇ І ОТРИМУЄ ДВА МІЛЬОНИ У МІСЯЦЬ !!!! ВІЗЬМЕМО УКРЗАЛІЗНИЦЮ . ЯК ЗАЛІЗНИЧНИК ЗІ СТАЖЕМ 38 РОКІВ МОЖУ ЗАПЕВНИТИ , – ВОНА ВЖЕ ЗНИЩЕНА !!! А ОЧІЛЬНИКУ ГРОЙСМАН “ПОКЛАВ” ЗАРПЛАТНЮ – 0,8 МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ У МІСЯЦЬ ! А ІЗ ДОПЛАТАМИ, БОНУСАМИ ТА ПРЕМІЯМИ – 1,5 МІЛЬЙОНА !!! ДАЛІ “АВТОДОР” … РАЗОМ ІЗ ГРОЙСМАНОМ ПОЛЯК, ЩО ОЧОЛИВ КОМПАНІЮ , ЗА ТРИ РОКИ ВОНИ ВКРАЛИ 150 МІЛЬЯРДІВ ГРИВЕНЬ !!! ЦЕ П”ЯТЬ МІЛЬЯРДІВ ДОЛАРІВ !!! УКРАЇНА ОТРИМАЛА КРЕДИТИ МВФ, СВІТОВОГО БАНКУ РОЗВИТКУ – 3,9 МІЛЬЯРДІВ ЗА ТРИ РОКИ, А ВОНИ ВКРАЛИ 5 !!! І ЇМ ЩЕ ЗАРПЛАТНЮ ПІДВИЩУВАТИ !?!?! НА ГІЛЛЯКАХ ЇХ , ВОРЮГ, ТРЕБА “ПІДВИЩУВАТИ”” !!! І. ЯКЩО ЗЕЛЕНСЬКИЙ ЇМ ПІДВИЩУВАТИМЕ ЗАРПЛАТНЮ , – ЛАМАНИЙ ГРОШ ЙОМУ І ЙОГО КОМАНДІ ЦІНА !!! І ЗАКІНЧИТЬ ВІН СВОЮ КАР”ЄРУ У ТЮРМІ , БО ЛЮДИ ЙОГО НЕ БУДУТЬ ЗАХИЩАТИ ВІД ОЛІГАРХАТУ, А ЧИНОВНИКИ ТО Є ІУДИ , ПРОДАДУТЬ ЙОГО НА РАЗ !!!НЕ ЗАРПЛАТНЮ ЧИНОВНИКАМ СЛІД ПІДНІМАТИ, А ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ !!! НЕ СПРАВЛЯЄТЬСЯ – ПІДСРАЧНИКА Й ЛЕТИ !!! ТРЕБА ЕКОНОМІКОЮ ЗАЙМАТИСЯ, ЕКОНОМІКУ ПІДІЙМАТИ , А НЕ ПРО ЧИНОВНИКІВ ДУМАТИ !!! ТОМУ ЗЕЛЕНСЬОМУ ТРЕБА ОТОГО ЄРМАКА ГНАТИ З ПОСАДИ, ВІН НІЧОГО ДЛЯ УКРАЇНИ НЕ ЗРОБИВ І НІКОЛИ НЕ ЗРОБИТЬ , БО ДУМАЄ ТІЛЬКИ ПРО ВЛАСНУ КИШЕНЮ !!!! СЛАВА УКРАЇНІ ! ГЕРОЯМ СЛАВА ! СМЕРТЬ ВОРОГАМ !

  4. Новые и старые чиновники еще не отработали ту зарплату. Зеля ДУМАЙ.

  5. АЙ АЙ АЙ 73 % ХОТЕЛИ СНИЖЕНИЯ ТАРИФОВ -НО ЭТО БЫЛА ШУТКА….А ВОТ ЧИНОВНИКАМ ЗАРПЛАТУ ЭТО УЖЕ СЕРЬЕЗНО….ОБТЕКАЙТЕ ЛОХИ И НЕ ЗАБУДЬТЕ ЕЩЕ РАЗ СБЕГАТЬ НА ВЫБОРЫ ПАРТИЯ БУРАТИНО ВАС ЕЩЕ РАЗ ОТОШЛЕТ В СТРАНУ ДУРАКОВ…

  6. ПОНИЗИТЬ ТАРИФЫ ЛОХАМ ЭТО ШУТКА-А ВОТ ПОВЫСИТЬ ЗАРПЛАТЫ ЧИНОВНИКАМ ЭТО СЕРЬЕЗНО….ЛОХИ НЕ ЗАБУДЬТЕ СБЕГАТЬ НА ВЫБОРЫ ПАРТИЯ БУРАТИНО ЕЩЕ РАЗ ВАС ОТОШДЕТ В СТРАНУ ДУРАКОВ…ВПЕРДЕ БАРАНЫ…

  7. зарплата работяги 8-11 тіс в мес пенсия 2600 в месяц …. єто у народа … у министра 120.000 грн в мес у депутата 80000 в мес у прокурора от 25000до 115000 в мес у судьи 60000 в мес

  8. Чиновник в Україні живе не з зарплати.В нього це як бонус..Краще подумали б як підвищити мінімальну пенсію. і зарплату.Слабо?Нема чого було до влади рватися,якщо не можете зробити саме необхідне.

  9. Чиновники не виробляють ніяких товарів і тому замість зарплат утримуються за бюджетний кошт. Бюджетне утримання не є зарплатою. Головним джерелом бюджету є податки. Отже обіцянки підвищити витрати на утримання чиновників означають підвищення податків. На жаль, наша влада досі не усвідомлює, що вона призначена ЗАРОБЛЯТИ податки служінням народрві, а не ЗБИРАТИ ПОДАТі з доходів підлеглих.

  10. Цей Эрмак, не з заробітної плати чиновникам починав-би, а з того, щоб ті люди які за них голосують, не як тварини існували з пенсією, з якою вони опинилися на межі біологічних норм існування і які знаходяться в депресивному стані від дій тих же чиновників, які порою у сто разів більше отримують ніж переважна частина простих людей, а вони як грабували так і продовжують грабувати. Знайдіть хоча-б одну нормальну країну в світі де крадія стимулюють грошима, щоб він не крав? Може тоді давайте по тролейбусам виловлювати кишенькових крадіїв і їм роздавати гроші, щоб вони менш крали. Аморально на фоні тотального зубожіння, на фоні цієї насмішки над людьми у вигляді так званих пенсій, значної частини населення, навіть говорити про підвищення виплат чиновникам тим більш підвищення і так високих пенсій бувшим керманичам, і всій той сворі яка практично довела країну до стану самої бідної у Європі. Не можно більшу частину населення садити на постну дієту, а самим жирні куски хватати, при цьому спикулювати жахливим становищем в економіці та війною. Як що страждати, то усім разом, або хочя б не с таким розривом у статках, а так це не справедливо і преступно по відношенню до тих за рахунок кого вся ця каста існує. Це не Європейська країна, де отримувати тварину обходиться дорожче ніж ті пенсії які отримує значна частина населення і де так званий борщевий набір є виміром достатку людини. Людині крім капусти і буряка потрібно ще і одягатися, голитися, митися, та і комунікувати зі світом, це ж не тварина, якій достатньо якогось виду корму і все, це людина. Не становіться хоча б ви злочинцями по відношенню до свого народу, тим більш до тих хто не має можливостей заробити з причин свого віку, з фізичних причин.

Back to top button