Україна

У Запоріжжі відкрився центр масової вакцинації проти коронавірусу

У ТРЦ City mall у Запоріжжі відкрився центр масової вакцинації проти коронавірусу. Там охочі можуть отримати вакцину Pfizer, передає 1NEWS, посилаючись на Gazeta.ua.

“Нашими бригадами організовано вакцинацію проти коронавірусу. Проводиться вакциною Pfizer. Працювати будемо у вихідні: щосуботи та щонеділі з 10:00 до 18:00. Приблизно чекаємо 350 осіб”, – сказала заступниця директора центру первинної медико-санітарної допомоги Наталія Гришина.

Під центр вакцинації відвели площу в 300 кв.м. Підготували відділи для реєстрації, медичного огляду, самого процесу вакцинації.

Медики повідомили, що дотримуються всіх холодових режимів. Повторне щеплення робитимуть через 21 день.

“Повністю все дезінфікується. Прийом лікаря проводиться на місці і в разі, якщо немає реєстрації в “Дія” або немає сімейного лікаря, то на місці можна відразу оформити договір”, – сказала директорка ТРЦ City mall Вардуі Батракова.

З 16 липня у Центрі вакцинації на базі МВЦ розпочали імунізувати препаратом Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech. Під час анонсу появи Pfizer у МВЦ неодноразово наголошували, що ця вакцина лише для тих, кому понад 60 років.

Back to top button