Україна

У Запоріжжі розповіли, як вивозитимуть людей із регіону


У Запоріжжі розповіли, як вивозитимуть людей із регіону

На Запоріжжі повідомили, яких саме територій регіону може стосуватися обов’язкова евакуація населення.

Із Запопрозької області вивозитимуть насамперед людей із територій, де йдуть бойові зіткнення та тимчасово окупованих районів. Про це у понеділок, 29 серпня, повідомив голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух під час інформаційного телемарафону.
 
“Насамперед мова йде про території, де йдуть бойові зіткнення. Ми наполягали весь час на тому, що люди повинні звідти виїжджати і виїхало від 70% до 80% із населених пунктів. Так, в Горіхові три чверті населення покинуло місто, але ми вважаємо , що треба, щоб виїхали всі. Тим більше жінки з дітьми, щоб не наражали на загрозу ні себе, ні дітей”, – сказав Старух.
 
Він наголосив, що також потрібно обов’язково виїжджати мешканцям тимчасово окупованих територій Запорізької області на контрольовану Україною територію.
 
“Там під загрозою опалювальний сезон, на сьогоднішній день газу немає – перебиті газопроводи і всі бачать, що на атомній станції ситуація нестабільна, можуть бути перебої з електрикою, а це – колапс. Тому люди повинні звідти виїжджати та виїжджають, бо розуміють про небезпеку “Вчора 1 тис. 410 осіб виїхали і так щодня по 1 тис. 500 – 2 тис. осіб виїжджає”, – сказав Старух.
 
Раніше повідомлялося, що під обов’язкову евакуацію у Харківській, Миколаївській та Запорізькій областях може потрапити до 500 тисяч людей. 

Новини от 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button