Україна

У Запоріжжі протестувальники вимагали відставки уряду

Під стінами Запорізької облради відбувся мітинг проти підвищення тарифів на компослуги, протестувальники, зокрема, вимагали зниження цін на газо- і електропостачання, а також – відставки уряду Дениса Шмигаля, повідомляє 1NEWS з посиланням на “Радіо Свобода”.

“Також під час мітингу його організатори “привітали” з днем народження президента Володимира Зеленського та звернулися до нього з вимогою відправити у відставку уряд Дениса Шмигаля”, – йдеться у повідомленні.

“Пенсія у мене соціалка – 1769, а платіжка за газ прийшла – 2049. У мене не вистачає за газ заплатить. А електроенергія? А вода? А вивіз сміття? А харчі купить? А інші речі? Рабів кормили раніше, а у нас такі пенсії і зарплати у багатьох, що не можемо за газ заплатить.

І це та влада, що обіцяла з корупцією боротися, що прийде весна і будуть садити. Де подолання бідності? Не має. Ви нас довели до катастрофічного збідніння”, – заявив під час акції її організатор Анатолій Шевченко.

Зазначається, що в акції взяли участь близько півсотні людей різного віку. Під час акції її організатори також збирали підписи під зверненням до президента та уряду з вимогами учасників.

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button