Україна

У Запоріжжі невакцинованим людям заборонили відвідувати нічні клуби та спортивні змагання

Влада Запоріжжя ввела додаткові обмеження на час перебування в “помаранчевій” зоні карантину, інформує 1NEWS з посиланням на пресслужбу мерії Запоріжжя.

Заборонено проведення масових заходів, відвідування нічних клубів і спортивних змагань невакцинованим або без негативного ПЛР-тесту.

Рішення про введення додаткових обмежень прийняла міська комісія ТЕБ і НС. Заборона поширюється на проведення всіх масових заходів, включаючи спортивні, культурні, соціальні та релігійні, а також розважальні в нічних клубах і закладах громадського харчування. Офіційні спортивні змагання та матчі професійних клубів дозволено проводити без глядачів.

Обмеження не застосовуються за умови наявності у всіх учасників або відвідувачів, а також організаторів і співробітників закладів, підтверджувального документа про проходження повного курсу вакцинації, негативного ПЛР-тесту і перенесеної коронавірусної інфекції. Дія довідки має підтверджуватися Єдиним державним вебпорталом електронних послуг, зокрема за допомогою мобільного додатку”дія”.

Крім того, департаменту охорони здоров’я міської ради доручено розгорнути додатково 150 ліжок для лікування хворих коронавірусом.

 

 

 

 

Back to top button