Україна

У випущеній РФ по Україні ракеті КНДР виявили 290 іноземних компонентів


У випущеній РФ по Україні ракеті КНДР виявили 290 іноземних компонентів

У переважній більшості елементи забезпечують навігацію ракети, вони вироблені понад 25 іноземними компаніями.


У випущеній Росією по Україні балістичній ракеті КНДР фахівці виявили 290 компонентів виробництва понад 25 іноземних компаній. Про це повідомив директор Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Олександр Рувін у Telegram в понеділок, 20 травня.
 
“Так, лише в одному об’єкті, ідентифікованому як зразок північнокорейської балістичної ракети, виявлено 290 компонентів мікроелектроніки іноземного виробництва. У переважній більшості елементи забезпечують навігацію ракети, вони вироблені понад 25 компаніями зі штаб-квартирами в США, Китаї, Німеччині, Японії, Нідерландах, Сінгапурі, Швейцарії та Тайвані тощо”, – зазначив він.
 
За словами Рувіна, імпортна мікроелектроніка є основою усіх типів російських ракет.
 
“Таким чином, висновки українських та іноземних експертів засвідчують важливість контролю за експортом комерційних електронних компонентів і водночас залежність країни-агресора Росії від чужих технологій”, – зауважив директор інституту.
 
Нагадаємо, у звіті британської організації Conflict Armament Research повідомлялося, що ракети Північної Кореї, які РФ використовувала для ударів по Україні, містять компоненти американських та європейських компаній.

Ракети з КНДР: чому українській ППО буде важко

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button