Україна

У військові ВНЗ прийматимуть осіб віком до 30 років

Президент Петро Порошенко підписав закон, який підвищить вік прийому громадян у вищі військові навчальні заклади з 23 до 30 років, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу АП.

Закон “Про внесення змін у деякі закони України щодо вдосконалення окремих питань проходження громадянами військової служби” вносить зміни в регламент прийому курсантів, що дозволить багатьом молодим військовим із зони АТО після повернення із зони конфлікту вступати на навчання і продовжувати військову службу в якості офіцерів або сержантів.

Також закон підвищує до 60 років граничний вік перебування в запасі військовозобов’язаних-жінок – така ж планка зараз і у чоловіків.

За новим контрактом в особливий період можна буде проходити військову службу на строк від 1 до 10 років, що збільшить кількість бажаючих проходити військову службу за короткостроковим контрактом.

Військові, визнані на медичній комісії придатними до служби, зможуть продовжувати проходження служби. Їх досвід може стати в нагоді на різних посадах, залежно від стану здоров’я.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України передбачав, що з 2019 року вступників до медичних та педагогічних ВНЗ, які хочуть працювати в селах, можуть зараховувати в першу чергу.

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button